plať mobilem

Informační portál o službách Premium SMS, Audiotex a platební brána m-platba

Objednali jste si službu s předplatným hrazenou Premium SMS a nevíte jak ji zrušit?

V každé příchozí zpoplatněné zprávě na váš telefon od obchodníka jsou zároveň i instrukce jak objednanou službu zrušit pro případ, že si ji už nepřejete využívat.

Pro zrušení objednávky a tím i zrušení zasílání zpoplatňujících Premium SMS stačí zaslat odhlašovací SMS na pětimístné číslo které jste použili pro objednání služby. Pokud si to číslo už nepamatujete, nic se neděje - je to prvních pět číslic z čísla, ze kterého vám na telefon chodí pravidelné zpoplatňující zprávy. Text který musíte napsat do odhlašovací SMS je "STOP" - jedná se o univerzální odhlašovací text SMS, který zruší všechny vámi objednané služby na tomto čísle.

Příklad:

Na váš telefon chodí pravidelné zpoplatňující zprávy z čísla 90123099. Pro zrušení vaší objednávky a zrušení zasílání zpoplatněných SMS odešlete SMS s textem STOP na číslo 90123 a je hotovo. Obratem pak obdržíte SMS s potvrzením o odhlášení služby. Cena této odhlašovací SMS je cena běžné SMS dle ceníku u vašeho operátora - u většiny tzv. flat tarifů jsou tedy tyto SMS pro vás zdarma.